Zabezpečovací systémy

Elektronické zabezpečovací systémy pro váš objekt

Instalace zabezpečovacích systémů

Provádíme instalace zabezpečovacích systémů – alarmů do malých objektů jako jsou chaty, chalupy, byty, rodinné domy až po velké komerční prostory. Zkušenosti s instalací zabezpečovacích systémů – alarmů máme již více než 12 let.

Jak probíhá komunikace s námi a realizace?

Potom, co nás kontaktujete a domluvíme si přesně rozsah instalace včetně funkčnosti (ukážeme vám, co je v dnešní době možné využívat za technologie a provázanosti mezi systémy), vám zašleme cenovou nabídku. Pokud budete s cenovou nabídkou souhlasit, podepíšeme smlouvu, vystavíme zálohovou fakturu a v domluveném termínu zahájíme samotnou instalaci.

Drátový nebo bezdrátový zabezpečovací systém – alarm?

Instalace zabezpečovacího systému může být buď v drátovém nebo bezdrátovém provedení. I bezdrátové řešení je v dnešní době velice spolehlivé a výměnu baterek zvládnete i sami (případně vám baterie vymění náš technik). Plánujete-li stavbu rodinného domu, určitě si nechte natahat kabeláž, vyhnete se tak výše zmiňované výměně baterií u všech prvků zabezpečovacího systému.

Jakého výrobce zabezpečovacího systému zvolit?

Zabezpečovací systém dodáváme od různých výrobců a jejich volbu přizpůsobujeme velikosti objektu. Proto si s tímto problémem nemusíte lámat hlavu. Systém vybíráme i podle požadavků na systém (pokud potřebujete ovládat garážová vrata, žaluzie, závlahu, topení, atp.)

Máte strach z ovládání alarmu?

Dnešní systémy jsou velice přizpůsobeny pro uživatele. U většiny stačí zadat 4 místný kód a potvrdit tlačítkem. Případně místo kódu použít čip a v nejjednodušším případě pomocí mobilní aplikace stisknete jednoduše “zastřežit”. Vše vám samozřejmě předvedeme a předáme uživatelský manuál.

Jak a kam se přenáší poplach?

Nejpoužívanější přenosy poplachu jsou dva a to pomocí SIM karty a nebo internetu. Poplach a další stavy se dají přenášet buď na zadaná telefonní čísla (volání, SMS) a nebo na pult centrální ochrany PCO. Ať si vyberete jakoukoliv variantu (samozřejmě vám poskytneme o obou variantách podrobnější informace), zajistíme vám kompletní nastavení.

Co když dojde k poruše?

Jednuduše nám zavolejte a my vám buď poradíme po telefonu co se zabezpečovacím systémem -alarmem provést a nebo se domluvíme na servisním zásahu.

Chci poslat nabídku na zabezpečovací systém