Zabezpečovací systém JABLOTRON

Elektronické zabezpečovací systémy pro váš objekt

JABLOTRON 100

Zabezpečovací systémy Jablotron se řadí mezi jedny z nejpoužívanějších zabezpečovacích systémů jak v domácnostech tak ve firmách. Jedná se o českou firmu, která má za sebou velice zdárnou minulost a mezi uživateli je velice oblíbenou.

Firma Jablotron nabízí svůj poslední model zabezpečovacího systému Jablotron 100, který je již tak vypracovaný, že se dá využít i pro řízení domácnosti. Například k ovládání žaluzií, garážových vrat, závlahy, topení a dalších spotřebičů.

Pro instalaci zabezpečovacích systémů Jablotron je potřeba speciální certifikát, který opravňuje firmu zabezpečovací systém zakoupit a potom instalovat. Samozřejmě naše společnost má tento certifikát a je oprávněna vám zabezpečovací systém Jablotron 100 profesionálně instalovat.

Instalací zabezpečovacího systému Jablotron 100 však systém nenabízí pouze standardní ovládání pomocí klávesnice, která je vybavena ovládacím tablem, ale i spojení s ústřednou pomocí mobilního telefonu, tabletu nebo počítače. Tím dostává alarm vašeho domu úplně jiný a moderní rozměr, který si velice rychle oblíbíte. A tak jak bylo zastřežování a odstřežování pomocí kódu zdržením a ve většině případů i vynecháváno, tak se teď stane zábavou a oblibou.

Přes aplikaci v zařízeních je možné ovládat i připojené spotřebiče, sledovat teplotu, spotřeby energií a mnoho dalších provázaných věcí.

U nás je zabezpečovací systém JABLOTRON 100 velice oblíbený a rádi jej doporučujeme v objektech, které vyhovují rozsahu použití tohoto systému. Kdykoli budete potřebovat bližší informace, jsme připraveni vám je poskytnout. Máme za sebou již několik instalací se systémem Jablotron a ze zkušeností víme co montujeme.

V Jablotronu zapracovali i na vzhledu a tak hlavní prvky, které jsou nejvíce na očích, to znamená detektor pohybu, klávesnice nebo například venkovní siréna dostali velice líbivý design, který se bude hodit do většiny interiérů. No posuďte sami:

Klácesnice JABLOTRON 100:

 

Detektor pohybu JABLOTRON 100:

 

Venkovní siréna JABLOTRON 100:

 

Chci poslat nabídku na zabezpečovací systém