Kamerové systémy

Elektronické zabezpečovací systémy pro váš objekt

Instalace kamerových systémů

Kamerový systém lze namontovat kamkoliv (pozor na zákon o ochraně osobních údajů). Instalacím kamerových systémů se věnujeme více než 12 let a víme jaký systém je ten správný. Do každého objektu navrhujeme individuální systém. Instalace provádíme od jedné kamery po rozsáhlé kamerové systémy ve velkých komplexech po městské kamerové systémy.

Jak probíhá komunikace s námi a realizace?

Potom, co nás kontaktujete a domluvíme si přesně rozsah instalace včetně funkčnosti (ukážeme vám, co je v dnešní době možné využívat za technologie a provázanosti mezi systémy), vám zašleme cenovou nabídku. Pokud budete s cenovou nabídkou souhlasit, podepíšeme smlouvu, vystavíme zálohovou fakturu a v domluveném termínu zahájíme samotnou instalaci.

Drátový nebo bezdrátový kamerový systém?

Dnes lze uvažovat stejně jako u zabezpečovacích systémů o bezdrátové technologii přenosu. U kamer se jedná především o obraz. Nesmíte zapomenout, že kamery se musí napájet a tak je potřeba ke každé přivést napájecí napětí, takže úplně bez kabeláže se neobejdete. Proto pokud je to možné, preferujeme drátový kamerový systém.

Jakého výrobce kamerových systémů zvolit?

Na trhu je spusta výrobců a to dvojího typu. Jedni jsou oficiálně dovážení, takové vám nabídneme my. Druzí jsou objednaní z východních zemí na přímo, ty u nás nečekejte.  A v čem je rozdíl? Kvalita, záruka, podpora a výsledná funkce s kvalitou. My vám dodáme pouze ověřené a funkční celky včetně záruky, podpory a servisu.

Máte strach z ovládání kamerového systému?

Prvotní nastavení systému vám provedeme jako součást instalace a to dle vašich potřeb a možností systému. Po té není potřeba se zařízením manipulovat. Pouze v případě stažení záznamu, který stáhnete podle dodaného manuálu nebo vám jej stáhneme my. Online obraz z kamer můžete sledovat na vašem PC, tabletu nebo telefonu. Vše vám samozřejmě při předání nainstalujeme a předvedeme.

Co když dojde k poruše?

Jednuduše nám zavolejte a my vám buď poradíme po telefonu co s kamerovým systémem provést a nebo se domluvíme na servisním zásahu.

Chci poslat nabídku na kamerový systém